Parfém Montale So Iris Intense – EDP 100 ml

  • Parfém Montale So Iris Intense – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale So Iris Intense – EDP 100 ml

Harmonická kompozice, která se otevírá vůní luxusní duhovky, vás ponoří do atmosféry malátné blaženosti zdobené lehkou práškovou řadou. Je nahrazeno „srdcem“ vůně, obohaceným o osvěžující bílé pižmo, duhové v mnoha odstínech. Parfém zanechá na vaší pokožce beztížnou stopu sladkého santalového dřeva, jejíž zvuk budete znovu a znovu obdivovat.Vůně byla uvedená na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

iris, santalové dřevo, pižmo

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale So Iris Intense – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale So Iris Intense – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale So Iris Intense – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale So Iris Intense – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář