Parfém Montale Sweet Flowers – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Sweet Flowers – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montale Sweet Flowers – EDP – TESTER 100 ml

Sweet Flowers je jasná a jiskřivá vůně. Smyslná a návyková vůně, která poprvé kombinuje sladkou vůni cukrové vaty, bergamotu a sametově bílé broskve s pačuli, jasmínem, tuberózou a vanilkou.Vůně byla uvedená na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

cukrová vata, broskev, zázvor, pepř, bergamot

Srdce

jasmín, fialka, tuberóza, pačuli

Základ

santalové dřevo, vanilka, oakmoss, cedr, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Sweet Flowers – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Sweet Flowers – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Sweet Flowers – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Sweet Flowers – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář