Parfém Montale Tropical Wood – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Tropical Wood – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Tropical Wood – EDP 100 ml

Veselá citrusová vůně bergamotu otevírá tuto parfémovou kompozici. Ovocné tóny ananasu a exotického mučenky jsou vyváženy bohatou vůní orientálního oudového dřeva. Srdce dále reprezentují sametové akordy bulharské růže a rafinovaná vůně fialek. Konečné akordy tohoto parfémového složení představují vynikající vůně drahé kůže orámované sladkou vanilkou a jemné proudy sametového pižma.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

oud, mučenka, ananas, bergamot

Srdce

růže, fialka

Základ

kůže, pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Tropical Wood – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Tropical Wood – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Tropical Wood – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Tropical Wood – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář