Parfém Montale Vanille Absolu – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Vanille Absolu – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montale Vanille Absolu – EDP – TESTER 100 ml

Vanille Absolu je luxusní orientální-vanilková vůně pro ženy. Tvojí ji pouhé čtyři složky, a to sladká vanilka, skořice, hřebíček a dřevité tóny.
Na trh byla uvedena v roce 2008.

Složení parfému

Hlava

vanilka, skořice, hřebíček, dřevité tóny

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Vanille Absolu – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Vanille Absolu – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Vanille Absolu – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Vanille Absolu – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář