Parfém Montale White Aoud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Montale White Aoud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale White Aoud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Nechte alespoň kapku White Aoud dotknout se vašeho těla a okamžitě pocítíte nádherné vůně nepálské růže a kořeněného šafránu. Po chvíli budete zahaleni do jemného závoje voňavého jasmínu a zeleného kardamomu. První dojem bude ještě pozitivnější. Stezka, kterou zanechal White Aoud, bude měkká a sofistikovaná, jako královské roucho. Bude se táhnout sladkou vanilkou a francouzským labdanem ponořeným do jantaru.Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

Složení parfému

Hlava

oud, růže, vanilka, šafrán, santalové dřevo, jantar, pačuli, kardamon, vetiver, jasmín, labdanum

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale White Aoud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale White Aoud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale White Aoud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale White Aoud – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář