Parfém Montale White Aoud – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale White Aoud – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montale White Aoud – EDP – TESTER 100 ml

Nechte alespoň kapku White Aoud dotknout se vašeho těla a okamžitě pocítíte nádherné vůně nepálské růže a kořeněného šafránu. Po chvíli budete zahaleni do jemného závoje voňavého jasmínu a zeleného kardamomu. První dojem bude ještě pozitivnější. Stezka, kterou zanechal White Aoud, bude měkká a sofistikovaná, jako královské roucho. Bude se táhnout sladkou vanilkou a francouzským labdanem ponořeným do jantaru.Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

Složení parfému

Hlava

oud, růže, vanilka, šafrán, santalové dřevo, jantar, pačuli, kardamon, vetiver, jasmín, labdanum

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale White Aoud – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale White Aoud – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale White Aoud – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale White Aoud – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář