Parfém Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml

Vůně plná dobrodružství a svobody, která odhaluje rafinovanou mužnost, přítomnost a charisma tím, že vypráví cestu kolem světa. S citrusovými, aromatickými a sladce vonícími tóny přinese přirozené, povznášející a uklidňující pocity.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

sicilský bergamot, exotické ovoce, růžový pepř

Srdce

ambergris, mořské tóny

Základ

dřevité tóny, kůže, indonéský list pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montblanc. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montblanc

Pokud chcete koupit originální parfém Montblanc online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář