Parfém Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfém Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml

V roce 2015 představila značka Mont Blanc dámskou vůni Lady Emblem. Tato chyprově-ovocná vůně pro ženy v sobě ukrývá v úvodu broskev, růžovou růži, marmeládu a červený rybíz. Srdce je tvořeno palisandrovým růžovým dřevem, pačuli a santalovým dřevem a závěr patří malině a pižmu. Nechte se unést okouzlující vůní Lady Emblem!

Složení parfému

Hlava

broskev, růžová růže, marmeláda, červený rybíz

Srdce

palisandrové růžové dřevo, pačuli, santalové dřevo

Základ

malina, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montblanc. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montblanc

Pokud chcete koupit originální parfém Montblanc online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář