Parfém Montblanc Legend – EDP 50 ml

  • Parfém Montblanc Legend – EDP 50 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montblanc Legend – EDP 50 ml

Muž, který používá parfémovanou vodu Legend je sebevědomý a sebejistý, prožívá své emoce, odvahu a přesvědčení naplno. Bez jediného slova však člověk pocítí jeho odhodlání, charisma a autentičnost. Kultovní flakon řady legend se stává ještě podmanivější a elegantnější díky svým zlatým detailům a černému laku, který odráží sílu a vytrvalost vůně. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

bergamot, lístky fialek

Srdce

jasmín, magnólie, dřevité poznámky

Základ

kůže, oakmoss

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montblanc Legend – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montblanc Legend – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montblanc Legend – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montblanc. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montblanc

Pokud chcete koupit originální parfém Montblanc online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montblanc Legend – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář