Parfém Montblanc Signature – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfém Montblanc Signature – EDP – TESTER 90 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montblanc Signature – EDP – TESTER 90 ml

Montblanc Signature je orientálně-květinová a pižmová vůně určená pro nezapomenutelné ženy. Montblanc Signature hraje s kontrasty bohatých a smyslných vanilek a „čistých“ aspektů bílého pižma. Čerstvé ovocné tóny klementinky jsou kombinovány s květinovým srdcem magnólie a ylang-ylang.
Parfuméry vůně jsou Guillaume Flavigny a Natalie Gracia-Cetto, ti vytvořili průhlednou, světelnou, elegantní a čistou vůni, která má také smyslnou stránku díky vanilce a jantarové povaze benzoinu.
Opalentní láhev parfému s bílým lakováním uvnitř je poctou kultovnímu inkwell, který je součástí Montblancova dědictví. Navrhl ji Montblancův vlastní Mark Eisen. Zlaté detaily jsou vypůjčeny z psacího nástroje Meisterstück. Na obalu je také vytištěn světle šedý motiv Saffiano, který se používá v kreacích Montblanc od roku 1926. Název parfému se jeví jako ručně psaná kaligrafie a připomíná sílu slov, přičemž zdůrazňuje, že stejně jako lidé je každý styl psaní jedinečný.
„S touto přitažlivostí a elegancí jsem chtěla naplnit více světla, více dechu a průhlednosti,“ vysvětluje Natalie Gracia-Cetto.
Montblanc Signature je k dispozici jako 30, 50 a 90 ml.
Na trh byla uvedena v roce 2020. 

Složení parfému

Hlava

klementinka

Srdce

magnólie, ylang-ylang

Základ

vanilka, pižmo, benzoin

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montblanc Signature – EDP – TESTER 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montblanc Signature – EDP – TESTER 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montblanc Signature – EDP – TESTER 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montblanc. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montblanc

Pokud chcete koupit originální parfém Montblanc online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montblanc Signature – EDP – TESTER 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář