Parfém Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

  • Parfém Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Miniatura.

O parfému Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

Milujete originální vůně? Nechte se inspirovat vůní Moschino Fresh Couture. Tato květinově-ovocná směs se otevírá tóny bergamotu, mandarinky a ylang-ylang. Srdce tvoří malina, pivoňka a osmanthus a na závěr se rozvoní ambra, pačuli a dřevité tóny.
Na trh byla uvedena v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

ylang-ylang, mandarinka, bergamot

Srdce

malina, pivoňka, osmanthus

Základ

ambra, pačuli, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Moschino. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Moschino

Pokud chcete koupit originální parfém Moschino online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář