Parfém Moschino Funny – EDT 100 ml

  • Parfém Moschino Funny – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Moschino Funny – EDT 100 ml

Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářivá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Už její název Funny vyvolá úsměv na tváři. Vyzařuje z ní zábava, která byla inspirací při navrhování flakonu.
Na trh byla uvedena v roce 2007.

Složení parfému

Hlava

hořký pomeranč, růžový pepř, červený rybíz

Srdce

jasmín, pivoňka, fialka, zelený čaj

Základ

ambrový akord, mech, cedrové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Moschino Funny – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Moschino Funny – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Moschino Funny – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Moschino. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Moschino

Pokud chcete koupit originální parfém Moschino online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Moschino Funny – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář