Parfém Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

  • Parfém Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Miniatura.

O parfému Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

Pink Fresh Couture je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava se skládá z růžového grepu, černého rybízu a konvalinky. V srdci se ukrývá růže, granátové jablko a růžový hyacint. Vůni zakončuje kombinace pižma, ambroxanu a cedrového dřeva.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

růžový grep, černý rybíz, konvalinka 

Srdce

růže, granátové jablko, růžový hyacint

Základ

pižmo, ambroxan, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Moschino. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Moschino

Pokud chcete koupit originální parfém Moschino online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Moschino Pink Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář