Parfém Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml

  • Parfém Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml

So Real Cheap & Chic z kolekce Cheap & Chic je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří tangerinka, hořký pomeranč, maliny, černý rybíz a sorbet. V květinovém srdci se snoubí jasmín s magnolií a růžovou pivoňkou. Na závěr ucítíte cedrové dřevo, pižmo, dubový mech a ambroxan.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

hořký pomeranč, tangerinka, sorbet, malina, černý rybíz

Srdce

růžová pivoňka, jasmín, magnolie

Základ

dubový mech, pižmo, cedr, ambroxan

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Moschino. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Moschino

Pokud chcete koupit originální parfém Moschino online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 50 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář