Parfém Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Fougerová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml

Narciso Rodriguez představuje pánskou vůni For Him Bleu Noir. Tato kořenito-dřevitá vůně pro muže vznikla v roce 2015 a kombinuje v sobě muškátový oříšek, kardamon, pižmo, ambru, cedrové dřevo, vetiver a ebenové dřevo. Nechte se unést jejími mužnými tóny!

Složení parfému

Hlava

muškátový oříšek, kardamon

Srdce

pižmo

Základ

ambra, cedrové dřevo, vetiver, ebenové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Narciso Rodriguez. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Narciso Rodriguez

Pokud chcete koupit originální parfém Narciso Rodriguez online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář