Parfém Nina Ricci Nina Rose – EDT 30 ml

  • Parfém Nina Ricci Nina Rose – EDT 30 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Nina Ricci Nina Rose – EDT 30 ml

Nina Rose je elegantní vůně pro ženy. Odvážný a šumivý bergamot a citron se spojují se šťavnatostí hrušky a vytvářejí zářivý, ultra svěží akord. Tento kyselý nádech přechází do sametové hebkosti absolutní esence pomerančových květů a neroli, přičemž je povznesen tónem jasmínu. A jak se něžnost této květinové kytice rozšiřuje na vlnu návykového pižma, pak cedrové dřevo dodá kompozici její přidanou modernost.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

citrón, hruška, bergamot

Srdce

neroli, jasmín, pomerančový květ

Základ

pižmo, cedrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Nina Ricci Nina Rose – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Nina Ricci Nina Rose – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Nina Ricci Nina Rose – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Nina Ricci. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Nina Ricci

Pokud chcete koupit originální parfém Nina Ricci online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Nina Ricci Nina Rose – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář