Parfém Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Dřevitá – 1 Million Lucky),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml

Paco Rabanne 1 Million Lucky je dřevitá vůně pro muže. Hlavu tvoří švestka, grep, bergamot a ozónové akordy. V srdci se snoubí lískový oříšek, jasmín, med a pomerančový květ společně s kašmírovým a cedrovým dřevem. Vůni uzavírá pačuli, vetiver, dubový mech a ambrové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

ozón, švestka, grep, bergamot

Srdce

lískový oříšek, cedr, kašmírové dřevo, jasmín, med, pomerančový květ

Základ

pačuli, dubový mech, vetiver, ambrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Paco Rabanne

Pokud chcete koupit originální parfém Paco Rabanne online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář