Parfém Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml

  • Parfém Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml,
  • vůně pro ženy (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml

Black XS Eau De Parfum je intezivnější verze předchozí Black XS z roku 2007. Hlavu tvoří růžový pepř, brusinka a exotické ovoce tamarind. V srdci ucítíte kombinaci kakaa, černé fialky a růže. Kompozici uzavírá vanilka, dřevo massoia a santalové dřevo.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

růžový pepř, brusinka, tamarind

Srdce

růže, černá fialka, kakao

Základ

santalové dřevo, vanilka, dřevo massoia

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Paco Rabanne

Pokud chcete koupit originální parfém Paco Rabanne online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Paco Rabanne Black XS For Her – EDP – TESTER 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář