Parfém Paco Rabanne Invictus Onyx Collector Edition – EDT 100 ml

  • Parfém Paco Rabanne Invictus Onyx Collector Edition – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Paco Rabanne Invictus Onyx Collector Edition – EDT 100 ml

Objevte novou formu povzbuzení pro mnohonásobné vítěze. Pánská parfémovaná voda Paco Rabanne Invictus Onyx Collector Edition je dokonalostí sama o sobě. Její složení je jedinečné. Hlavě, která obsahuje mandarinku, mořské tóny a grapefruit, určitě neodoláte. Srdce představí jasmín a vavřín. A nakonec výjde na povrch vůně pačuli, guajakového dřeva, mechu a ambergrisu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, grapefruit, mořské tóny

Srdce

jasmín, vavřín

Základ

pačuli, mech, guajakové dřevo, ambergris

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Paco Rabanne Invictus Onyx Collector Edition – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Paco Rabanne Invictus Onyx Collector Edition – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Paco Rabanne Invictus Onyx Collector Edition – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Paco Rabanne

Pokud chcete koupit originální parfém Paco Rabanne online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Paco Rabanne Invictus Onyx Collector Edition – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář