Parfém Paco Rabanne Invictus Victory Extreme – EDP 100 ml

  • Parfém Paco Rabanne Invictus Victory Extreme – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Paco Rabanne Invictus Victory Extreme – EDP 100 ml

Nová extrémní parfémovaná voda Invictus Victory Extreme zaujme svou silou a svádí svou svěžestí. Citronové tóny okamžitě rozproudí krev v žilách. Dřevitá vůně kadidla posiluje složení, zatímco smyslná vanilka se obklopuje ohnivé fazole Tonka. Parfémovaná voda, která nenápadně oslavuje moderní mužnost.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

citrusy, kadidlo, vanilka, fazole tonka

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Paco Rabanne Invictus Victory Extreme – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Paco Rabanne Invictus Victory Extreme – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Paco Rabanne Invictus Victory Extreme – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Paco Rabanne

Pokud chcete koupit originální parfém Paco Rabanne online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Paco Rabanne Invictus Victory Extreme – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář