Parfém Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml

  • Parfém Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml,
  • vůně pro ženy (Chyprová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml

Lady Million Empire z kolekce Paco Rabanne Million je chyprově-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje červený rybíz, pomeranč a esenci z květů hořkého pomeranče (neroli). V srdci se rozvoní kombinace pomerančového květu, vonokvětky (osmanthus), magnolie a mirabelky. Kompozici uzavírá koňak, bílé pižmo a pačuli.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

pomeranč, neroli, červený rybíz

Srdce

magnolie, pomerančový květ, vonokvětka, mirabelka

Základ

koňak, pačuli, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Paco Rabanne

Pokud chcete koupit originální parfém Paco Rabanne online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Paco Rabanne Lady Million Empire – EDP – TESTER 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář