Parfém Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 30 ml

  • Parfém Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Citrusová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 30 ml

Život je báječný. Čas zazářit! Objevte novou ženskou vůni od Paco Rabanne, Lady Million Fabulous. Pro královny noci, které umí okouzlit. Zářivý růžový pepř a čerstvá mandarinka představují jedinečný začátek. Srdce bije díky květinovému buketu; jasmín, ylang-ylang a krémová tuberóza. Elegantní mech, fazole tonka a vanilka dodávají vůni dokonalý konec, který vytváří trvalé a návykové, smyslné teplo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, růžový pepř

Srdce

jasmín, ylang-ylang, tuberóza, sluneční poznámky

Základ

mech, vanilka, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Paco Rabanne

Pokud chcete koupit originální parfém Paco Rabanne online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář