Parfém Paco Rabanne Olympea Blossom – EDP 80 ml

  • Parfém Paco Rabanne Olympea Blossom – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Paco Rabanne Olympea Blossom – EDP 80 ml

Olympéa Blossom představuje nový pohled na ženskost. Ovocně-květinová vůně symbolizuje nečekanou smyslnost. Božský souboj mezi osvěžujícími lístky a intenzivní smyslností. Hluboko v božské zahradě je Olympea Blossom svůdnější a svobodnější než kdy dříve. Její krása září všude kolem ní. Kamkoli jde, její sebevědomí vzkvétá ve výbuchu radosti a svobody.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

růže, růžový pepř

Srdce

hruška, sorbet, černý rybíz

Základ

sůl, cashmeran, pačuli, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Paco Rabanne Olympea Blossom – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Paco Rabanne Olympea Blossom – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Paco Rabanne Olympea Blossom – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Paco Rabanne

Pokud chcete koupit originální parfém Paco Rabanne online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Paco Rabanne Olympea Blossom – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář