Parfém Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml

  • Parfém Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml

Elegantní sladko-slaný koktejl, který udrží naše smysly ve střehu ve městě, které nikdy nespí. Vůně odhaluje jasnou a hravou souhru popcornu, bílého pepře a jablka, vedoucí k návykov é kombinaci luxusního kaviáru a slaměnky se sofistikovaným dřevitým pozadím podkresleným krémovými vanilkovými tóny.

Složení parfému

Hlava

popcorn, kaštan, bílý pepř

Srdce

kaviár, slaměnka, dotek vody

Základ

vanilka, tonkové boby, jantar, kašmírové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Pepe Jeans. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Pepe Jeans

Pokud chcete koupit originální parfém Pepe Jeans online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář