Parfém Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml

  • Parfém Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml

Aromatická síla čerstvého dua jalovc e a černého rybízu se ponoří do záře párty světel ginového svůdníka a nenápadně se mísí sesmyslným kakaovým extraktem. Vrcholnou eleganci této temné noci oslavuje rafinovaný tanec zářivého jantarového dřeva v objetí sbřízovým olejem.

Složení parfému

Hlava

limetkový olej, černý rybíz

Srdce

šalvěj muškátová, tonkové boby, olej ze skořicového listu, jalovec, kakaový extrakt

Základ

břízový olej, pačuli, jantarové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Pepe Jeans. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Pepe Jeans

Pokud chcete koupit originální parfém Pepe Jeans online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Pepe Jeans Celebrate For Him – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář