Parfém Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml

  • Parfém Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml

Kombinace bulharských růží a tureckých růží, sklizených za úsvitu a pracujících na jejich smíchání s vodou neroli, mandarinkou a galbanem, je inspirována starodávnou paletou zahradních růží. Vůně obsahuje všechny tyto ingredience a ty tvoří toto mistrovské dílo. Tato luxusní a vznešená parfémovaná voda je inspirovaná zjevnými rozpory … To je pravá esence růží.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

růže

Srdce

galbanum, mandarinka

Základ

neroli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Prada. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Prada

Pokud chcete koupit originální parfém Prada online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář