Parfém Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml

  • Parfém Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml

Oudh al Mithali je ódou na mystiku orientálních vůní. Intenzivní plavba tajemného luxusu. Vůně je dokonalou směsí vysoce kvalitního oudhu. Je to současná klasika, připravená vás hypnotizovat smyslnou vůní oudh.

Složení parfému

Hlava

oud, zelené tóny

Srdce

dřevo, koření, santalové dřevo, jantar, květiny

Základ

ovoce, malina

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář