Parfém Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml

  • Parfém Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml

Vůně “Al Hobb Al Abady” neboli “láska je věčná” má na začátku svěží citrusové a bergamotové noty, následované svěží květinovou vůní a doplněné základními tóny pižma, vanilky a dřevitých poznámek.  Je vhodná pro ženy, které se rády obklopují luxusem a chtějí na sebe upoutat pozornost. 

Složení parfému

Hlava
bergamot, citron
Srdce
ylang-ylang, dřevo, jasmín, brambořík
Základ
cedr, pižmo, vanilka, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář