Parfém Rasasi Al Hobb Al Hakiki – EDP 100 ml

  • Parfém Rasasi Al Hobb Al Hakiki – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Al Hobb Al Hakiki – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Rasasi Al Hobb Al Hakiki je výrazem optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se do vůně, která vám dodá skvělou náladu po celý den! Vůně “Al Hobb Al Hakiki” neboli “Láska je pravda” má na začátku ovocné tóny, následované svěžími květinami a usazuje se se základními tóny teplých dřevin.  

Složení parfému

Hlava
jablko, brusinky
Srdce
lilie, růže, dřevo, pačuli
Základ
cedr, santalové dřevo, kašmírové dřevo, labdanum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Al Hobb Al Hakiki – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Al Hobb Al Hakiki – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Al Hobb Al Hakiki – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Al Hobb Al Hakiki – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář