Parfém Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml

  • Parfém Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml

Neexistuje život bez lásky, proto se tato skvělá parfémovaná voda nazývá “Al Hobb Hayat“ neboli “Láska je život”. Vůně má nahoře svůdné ovocné tóny, následované čerstvými liliemi a doplněn základními tóny pižma, vanilky a dřevitých poznámek. Parfémová voda Rasasi Al Hobb Hayat je ženská vůně, díky které budete nezapomenutelní, ať jste kdekoli.

Složení parfému

Hlava

mango, tangerinka

Srdce

švestka, konvalinka, pralinka

Základ

cedr, pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Al Hobb Al Hayat – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář