Parfém Rasasi Arba Wardat – parfémovaný olej 30 ml

  • Parfém Rasasi Arba Wardat – parfémovaný olej 30 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Rasasi Arba Wardat – parfémovaný olej 30 ml

Arba Wardat je velmi krásná vůně pro ženy, jež v sobě nese smyslnou něhu i orientální doteky. Vhodná pro romantickou duši, která si nepotrpí na příliš sladké vůně. S jemnou květinovou vůní se budete cítit lehce jak vánek po dlouhé hodiny. 

Složení parfému

Hlava

bergamot

Srdce

květinové tóny

Základ

pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Arba Wardat – parfémovaný olej 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Arba Wardat – parfémovaný olej 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Arba Wardat – parfémovaný olej 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Arba Wardat – parfémovaný olej 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář