Parfém Rasasi Busaina – EDP 50 ml

  • Parfém Rasasi Busaina – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Levandulová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Busaina – EDP 50 ml

Nechte se okouzlit vzrušujícími výdechy Rasasi Busaina ve spreji. Pozoruhodné aroma, díky kterému znovuobjevíte sami sebe. Na začátku vůně ucítíte levanduli a citrusy. Prostřední tóny jsou dřeviné a květinové. Na konci této parfémové vody je cítit pryskyřice a pižmo.

Složení parfému

Hlava

levandule, citrusy

Srdce

dřevo, květinové poznámky

Základ

pryskyřice, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Busaina – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Busaina – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Busaina – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Busaina – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář