Parfém Rasasi Dhan Al Oudh Al Nokhba – EDP 40 ml

  • Parfém Rasasi Dhan Al Oudh Al Nokhba – EDP 40 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Dhan Al Oudh Al Nokhba – EDP 40 ml

Vůně Dhan Al Oudh Al Nokhba nádherně zachycuje naše vnitřní vznešené emoce. Dokonalá směs připravená nechat rozkvést naše srdce a duši tím nejelegantnějším a nejstručnějším způsobem. Uklidňuje nervy a vyvolává pocit důvěry, optimismu a euforie. Orientální směs, ve které je oudové dřevo zastíněno kořením, ovocnými a pižmovými tóny.

Složení parfému

Hlava

agarové dřevo, pikantní poznámky

Srdce

jahoda, cukr, dřevo

Základ

agarové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Dhan Al Oudh Al Nokhba – EDP 40 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Dhan Al Oudh Al Nokhba – EDP 40 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Dhan Al Oudh Al Nokhba – EDP 40 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Dhan Al Oudh Al Nokhba – EDP 40 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář