Parfém Rasasi Dhan Al Oudh Al Safwa – EDP 40 ml

  • Parfém Rasasi Dhan Al Oudh Al Safwa – EDP 40 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Dhan Al Oudh Al Safwa – EDP 40 ml

Difúzní vrchní noty nesou svěží, citrusové a suché dřevité prvky se srdcem zdůrazňujícím podtóny růže. K základní notě přispívá pižmo, bílý jantar a teplé agarové dřevo. Perleťově lesklý flakon položený na bílém saténu vyvolává dojem parfému pro nevěstu. Zpříjemněte si svůj den s okouzlujícím parfémem Rasasi Dhan Al Oudh Safwa, který je vhodný pro moderní muže i smyslné ženy. Vůně Dhan Al Oudh Safwa vás nabije novou energií a zdůrazní vaše přednosti.

 

Složení parfému

Hlava

dřevo, citrusy

Srdce

růže

Základ

agarové dřevo, pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Dhan Al Oudh Al Safwa – EDP 40 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Dhan Al Oudh Al Safwa – EDP 40 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Dhan Al Oudh Al Safwa – EDP 40 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Dhan Al Oudh Al Safwa – EDP 40 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář