Parfém Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml

  • Parfém Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml

Dhanal Oudh Jurrah od Rasasi je orientální vůně pro ženy a muže. Dhanal Oudh Jurrah byl uveden na trh v roce 2011. Nejdůležitější noty jsou šafrán, jasmín, růže a agarové dřevo (oud); střední tóny jsou vetiver, santalové dřevo, tymián a guajakové dřevo; základní tóny jsou pižmo a jantar.

Složení parfému

Hlava

šafrán, růže, jasmín, agarové dřevo

Srdce

santalové dřevo, guajakové dřevo, vetiver, tymián

Základ

pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář