Parfém Rasasi Dirham – EDP 35 ml

  • Parfém Rasasi Dirham – EDP 35 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Dirham – EDP 35 ml

Dirham je výjimečná vůně pro muže i ženy. Úvodní noty zaujímá černý rybíz, zelené tóny, pomerančový květ, hyacint, pomeranč, mandarinka a citrón. Květinové srdce rozkvétá díky lilii, růži, konvalince, jasmínu, karafiátu a ylang-ylangu. Pižmo, santalové dřevo, vetiver a balzám. Vhodná k celodennímu nošení. 

Složení parfému

Hlava
černý rybíz, zelené tóny, pomerančový květ, hyacint, pomeranč, mandarinka, citron
Srdce
lilie, ylang-ylang, růže, konvalinka, jasmín, karafiát
Základ
pižmo, santalové dřevo, vetiver, balzám

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Dirham – EDP 35 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Dirham – EDP 35 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Dirham – EDP 35 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Dirham – EDP 35 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář