Parfém Rasasi Esraa – EDP 65 ml

  • Parfém Rasasi Esraa – EDP 65 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Esraa – EDP 65 ml

Podmanivý parfém, který byl smíchán k dokonalosti pomocí nejkvalitnějších éterických olejů. Rozpoutá květnatou vrchní notu, která se skládá z bergamotu, ylangu a šafránu. Jantarová střední nota proudí kořenem kosatce, cedrem a gurjunovým balzámem. Základní nota přebírá dřevitou a pižmovou linii s nejlepší kvalitou santalového dřeva a semen ambrety.

Složení parfému

Hlava
ylang-ylang, šafrán, bergamot
Srdce
gurjunový balzám, cedr, kořen kosatce
Základ
santalové dřevo, ambrette

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Esraa – EDP 65 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Esraa – EDP 65 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Esraa – EDP 65 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Esraa – EDP 65 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář