Parfém Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml

  • Parfém Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml

Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh je jedinečná vůně, která je vhodná jak pro dynamické muže, tak i pro sofistikované ženy. Začíná notami svěžích a kořeněných tónů. Květinové srdce parfémované vody je zvýrazněné růží a zabarvené šafránovými kaskádami, uhlazené mléčným santalovým dřevem a zemitým jantarem.

Složení parfému

Hlava

koření, bergamot

Srdce

růže, šafrán

Základ

jantar, santalové dřevo, pižmo, oud

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář