Parfém Rasasi La Yugawam Orchid Prairie – EDP 75 ml

  • Parfém Rasasi La Yugawam Orchid Prairie – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi La Yugawam Orchid Prairie – EDP 75 ml

La Yuqawam v arabštině znamená neodolatelný. Série LaYuqawam rozšiřuje klasický, ale moderní pocit plný elegance, kultivovanosti a prestiže na orientální parfumerie. La Yuqawam Orchid Prairie je romantická a smyslná moderní orientální parfémovaná voda pro současnou ženu. Senzační nevázanost tisíce růží ustupuje sladkému a svěžímu aspektu, který se zvedá ze dna do srdce vůně, přetrvává na pokožce celé hodiny a obohacuje složení parfémované vody prostřednictvím své vůně a magie ohýbané kurmarínu s cashmeranem a smyslným agarovým dřevem. Tóny základu odkrývají intenzivní, temnou a bohatou souhru s čistým indickým oudem temperovaným na sladkou svůdnou smyslnost s pižmovými, jantarovými a vanilkovými sklony.Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

květinové poznámky, růže, pelargonie

Srdce

kurmarín, cashmeran, agarové dřevo

Základ

jantar, vanilka, pižmo, agarové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi La Yugawam Orchid Prairie – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi La Yugawam Orchid Prairie – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi La Yugawam Orchid Prairie – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi La Yugawam Orchid Prairie – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář