Parfém Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml

  • Parfém Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml

La Yuqawam v arabštině znamená neodolatelný. Série LaYuqawam rozšiřuje klasický, ale moderní pocit plný elegance, kultivovanosti a prestiže na orientální parfumerie. Parfém se otevírá na lehké notě, která je citrusová, lehce hořká, s náznaky květinové fazety, pomerančových a medových květů ohýbaných neroli a bergamotem, zatímco indický šafrán dodává jemný a intimní kožený spodní proud, který proniká do hlubokých dřevitých fazet cedrového dřeva.Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

šafrán, konvalinka, neroli

Srdce

fialka, jantar, cedr, kumarín, meruňka

Základ

kůže, pačuli, agarové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář