Parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml

  • Parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Maa Arwaak Pour Femme),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml

Maa Arwaak Pour Femme je květinově-ovocná vůně pro romantické ženy, která je velmi jemná, lehká a ženská. Parfém s květinovým buketem dodává ženě, která ji bez velké námahy okouzlí, bouřlivou živost. Její bohatá kompozice vás nikdy neomrzí.

Složení parfému

Hlava

brusinky, květinové poznámky, růžový pepř, tamarind

Srdce

kakao, kávový květ, růže, fialka

Základ

vanilka, pačuli, massoia

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář