Parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml

  • Parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Levandulová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml

Maa Arwaak Pour Homme je fascinující směsí čerstvých tónů koření, dřeva a pižma. Je to osvěžující a energická parfémovaná voda, která vás udrží nabitého po celý den. Dřevité tóny dodávají parfému mužskou hloubku, která je jemně svůdná. Díky této vůni získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů.

Složení parfému

Hlava

levandule, citrón

Srdce

kmín, pikantní poznámky

Základ

pižmo, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Homme – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář