Parfém Rasasi Maisam – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfém Rasasi Maisam – parfémovaný olej 20 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Rasasi Maisam – parfémovaný olej 20 ml

Maisam parfémovaný olej není jako žádný jiný, je to vysoce kvalitní vůně se silnou osobností. Tóny dřeva s nádechem pižma dělají vůni neskutečně dokonalou. Tak dobře smíchané a svůdné, tak aromatické a senzační.

Složení parfému

Hlava

pižmo, růže, oud, santalové dřevo, koření, vanilka, pačuli, jantar

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Maisam – parfémovaný olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Maisam – parfémovaný olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Maisam – parfémovaný olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Maisam – parfémovaný olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář