Parfém Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfém Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml

Mukhallat Al Oudh je moderní óda na mystiku ztělesněnou klasickou orientální vůní. Slibuje, že oživí a přemůže vaše smysly. Je to pozvání k vychutnání svěžích, uklidňujících pocitů přepychové vůně. Vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Složení parfému

Hlava

pelargónie, mořské tóny, bergamot

Srdce

růže, bílé květy, fialka

Základ

santalové dřevo, pralinka, jantar, pačuli, cypřiš, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář