Parfém Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar – EDP 100 ml

  • Parfém Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar – EDP 100 ml

Okouzlující parfém, který byl smíchán s nejlepšími éterickými oleji a dodá vám ducha svobody, zábavy a radosti. Užijte si její jedinečnou směs těch skvělých ingrediencí. Parfémovaná voda Mukhallat Oudh Al Mubakhhar od značky Rasasi byla vytvořená pro muže i ženy. 

Složení parfému

Hlava
šafrán, bergamot
Srdce
růže, fialka, geránium
Základ
pižmo, santalové dřevo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář