Parfém Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml

  • Parfém Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml

Moderní orientální koncentrovaný olej, který kombinuje směs květinových vůní s nádechem aromatického pižma, obohacený o srdce vyrobené z jedinečných a vzácných ingrediencí vanilky a pačuli. Užijte si vůni, která si cení krásy a elegance a ztělesňuje je v nádherné lahvičce.

Složení parfému

Hlava

citron, bergamot, pomeranč

Srdce

dřevo, ovoce

Základ

bílé pižmo, ambra, bourbon vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář