Parfém Rasasi Oudh Al Abiyad – EDP 50 ml

  • Parfém Rasasi Oudh Al Abiyad – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Oudh Al Abiyad – EDP 50 ml

Oudh Al Abiyad je jemná směsice orientálních a arabských kultur, která je naplněna dokonalou kombinací tradice a modernosti. Nabízí nejvíce vzrušující vůni, která vás okamžitě oživí a dodá energii. Nenápadný tvar láhve s nádherným a vysoce kvalitním víčkem s drahokamem jantarové barvy nabízí kvalitní podívanou. Oudh Al Abiyad nabízí zvláštní privilegium díky vysoce kvalitnímu parfému. Je to perfektní volba pro každodenní nošení a kolem nositele vytvoří klidnou a uvolněnou atmosféru.

Složení parfému

Hlava
růže, dřevo, bergamot, geránium
Srdce
lilek, cedr, konvalinka, santalové dřevo
Základ
ambra, mech, pižmo, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Oudh Al Abiyad – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Oudh Al Abiyad – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Oudh Al Abiyad – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Oudh Al Abiyad – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář