Parfém Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml

  • Parfém Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml

Unisex parfémovaná voda Rasasi Oudh Al Misk je dokonalou vůní pro všechny nezávislé ženy a muže, kteří žijí podle svých vlastních pravidel. Kompozice začíná vůní pryskyřice olejovité, bergamotu, grapefruitu a šalvěje. Poté plynule přejde do tónů srdce, kterými jsou pelargonie a jasmín. Základu dominuje cedr, vetiver, santalové dřevo, pačuli a ambra.

Složení parfému

Hlava

pryskyřice olejovitá, bergamot, grapefruit, šalvěj

Srdce

pelargonie, jasmín

Základ

cedr, vetiver, santalové dřevo, pačuli, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Oudh Al Misk – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář