Parfém Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml

  • Parfém Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml

Rabwa je fascinující, dramatická a návyková vůně, která odvozuje svoji bouřlivou bujnost. Rasasi Rabwa pohladí vaše smysly a dodá vám sebevědomí.

Složení parfému

Hlava

bergamot, santalové dřevo, růžový pepř

Srdce

ambra, kašmírové dřevo, ylang-ylang

Základ

vanilka, pižmo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář