Parfém Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml

  • Parfém Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml

Svěží, ženská parfémovaná voda, s nádhernou vůní květin, která dodá vůni větší hloubku a smyslnost. Otevírá se vrchními tóny mandarinky, lilie, gardénie a pomeranče. Střední tóny vydávají vůni pepře a broskve. Ve spodní části jsou zaoblené tóny jantaru, pačuli a santalového dřeva. Jedinečná dámská vůně Rasasi Roohy Tehebak z vás udělá nepřéhlednutelnou osobnost!

Složení parfému

Hlava
lilie, gardénie, pomeranč, mandarinka
Srdce
broskev, pepř, labdanum
Základ
ambra, santalové dřevo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Rasasi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Rasasi

Pokud chcete koupit originální parfém Rasasi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Rasasi Roohy Tehebak – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář